Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

UWAGA !

Transport GRATIS
Uwaga ! Zamówienia realizujemy do 15 grudnia 2018 r
Tel.+48 (34) 371 00 23
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Polityka prywatności

POLITYKA PRYWATNOŚCI

  1. Sklep  zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883) szanuje prawo do prywatności i nie udostępnia danych o użytkownikach osobom trzecim.
  2. Dane te są gromadzone z należytą starannością i odpowiednio chronione przed dostępem do nich przez osoby do tego nieupoważnione, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997r. nr 133 poz. 883). Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.
  3. Aby korzystać z naszych usług, należy podać prawdziwe dane osobowe. W przeciwnym razie, sklep nie jest w stanie zrealizować oferowanych usług.
  4. Sklep nie świadczy usług anonimowym klientom. Wymagane są wyłącznie dane niezbędnych do realizacji zamówienia.
  5. Dane do realizacji zamówienia oraz inne dane kontaktowe podawane są dobrowolnie w momencie aktywacji usługi.
  6. Formularze zamówień, które wymagają podania pełnych danych adresowych, są umieszczone w bezpiecznym obszarze serwisu i łączenie się z nimi odbywa się za pośrednictwem bezpiecznego połączenia.

Witryna stworzona na platformie