Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

UWAGA !

Transport GRATIS
Uwaga ! Zamówienia realizujemy do 15 grudnia 2018 r
Tel.+48 (34) 371 00 23
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Regulamin

 WARUNKI OGÓLNE

 1. Sklep internetowy, działający pod adresem www.adal.net.pl, prowadzony jest przez firmę Adal Sp. Z O.O Adam Gil. Koziegłówki ul. Lipowa 72, 42-350 Koziegłowy, 897-181-06-22
 2. Przed dokonaniem zakupu każdy Klient powinien zapoznać się z regulaminem korzystania ze sklepu internetowego.
 3. Sklep internetowy znajdujący się na stronie internetowej pod adresemwww.adal.net.plumożliwia dokonywanie zakupów za pośrednictwem Internetu.
 4. Ceny towarów znajdujących się w sklepie internetowym, podane są w złotówkach i zawierają VAT (są cenami brutto).
 5. Fotografie są rzeczywistym odzwierciedleniem produkowanych przez naszą firmę choinek.
 6. Oferta proponowana przez sklep jest zależna od stanu magazynowego firmy.
 7. Zawartość witryny internetowej sklepu nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
 8. Sklep zastrzega sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.

REALIZACJA ZAMÓWIENIA

 1. Zamówienie można składać bezpośrednio przez sklep internetowy do 12 grudnia.
 2. Każde zamówienie musi być potwierdzone przez Klienta po otrzymaniu maila z informacją o przyjęciu zamówienia do realizacji.
 3. Zamówienia realizowane są na bieżąco zgodnie z aktualnym stanem magazynowym sklepu.
 4. Wysyłka jest realizowana od 7 – 10 dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach czas ten może ulec wydłużeniu, o czym Klient jest indywidualnie informowany.
 5. Termin realizacji zamówienia to czas między potwierdzeniem złożonego zamówienia oraz zaksięgowaniem wpłaty na koncie (przy wyborze formy płatności przelewem), a przekazaniem towaru firmie przewozowej.
 6. Klient może zrezygnować z zamówienia, o czym powinien poinformować mailem.
 7. Warunkiem realizacji zamówienia jest podanie niezbędnych danych wraz z numerem telefonu, co umożliwi weryfikację rzetelności złożonego zamówienia. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówienia, którego rzetelności nie udało się potwierdzić.
 8. W uzasadnionych przypadkach Sklep zastrzega sobie możliwość ograniczenia sposobu płatności lub zażądania przedpłaty.
 9. Warunki realizacji zamówień nietypowych (np. choinek w innych rozmiarach niż dostępne w sklepie) są każdorazowo ustalane z klientem indywidualnie. Zamówienia te realizowane są wyłącznie po wcześniejszej wpłacie całej należnej kwoty na konto.
 10. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień składanych przez osoby, które dokonały zwrotu towaru bez podania przyczyny.
 11. Sklep nie ponosi odpowiedzialności za zamówienia składane w imieniu Klienta przez osoby trzecie.
 12. Zamówienia są realizowane na terenie całego kraju.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Niniejszy regulamin stanowi część umowy kupna-sprzedaży, której stronami są sklep i zamawiający. Treść regulaminu jest dla stron wiążąca zgodnie z jego brzmieniem w momencie złożenia przez klienta zamówienia.
 2. Wszelkie spory wynikłe w związku z realizowaniem umów kupna-sprzedaży między sklepem a zamawiającymi będą rozstrzygane w pierwszej kolejności na drodze negocjacji, z intencją polubownego zakończenia sporu. Jeśli jednak nie byłoby to możliwe, lub też byłoby niesatysfakcjonujące dla którejkolwiek ze stron, wszelkie spory będą rozstrzygane przez Sąd Powszechny miejscowo właściwy dla siedziby sprzedającego.


Witryna stworzona na platformie