Ta strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu personalizowania treści dla odbiorców. Każdy użytkownik może wyłączyć zapisywanie plików cookie w ustawieniach przeglądarki internetowej, co spowoduje, że nie będą gromadzone żadne informacje.

UWAGA !

Transport GRATIS
Uwaga ! Zamówienia realizujemy do 15 grudnia 2018 r
Tel.+48 (34) 371 00 23
Produktów: 0 0,00 zł

Koszyk jest pusty

Ilość:

Suma: 0,00

Zwroty i wymiany

ODSTĄPIENIA OD UMOWY I WYMIANA TOWARU

  1. Nabywca będący Konsumentem może odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 14 dni licząc od daty wydania towaru zgodnie z ustawą z dnia 2 marca 2000 r. (Dz. U. z 2000 r. Nr 2 poz. 271), poprzez zwrot towaru sprzedawcy w stanie nienaruszonym.
  2. Warunkiem realizacji prawa odstąpienia lub wymiany jest nieużywanie towaru, dokonanie zwrotu zakupionego towaru wraz z pisemnym oświadczeniem odstąpienia oraz oryginałem dowodu zakupu.
  3. Kupujący zobowiązany jest do zwrotu towaru Sprzedawcy na własny koszt.
  4. Przed skorzystaniem z prawa odstąpienia lub wymiany Kupujący zobowiązany jest do telefonicznego lub mailowego kontaktu ze Sprzedającym.
  5. Koszty usługi transportowej świadczonej przez przewoźnika pokrywa w tym przypadku Kupujący.
  6. W przypadku skutecznego odstąpienia przez Konsumenta od umowy sprzedaży Sprzedawca zobowiązany jest do zwrotu zapłaconej przez Kupującego kwoty pomniejszonej o koszt wysłania towaru w terminie 14 dni od dnia otrzymania towaru.
  7. Sprzedawca powstrzymuje się ze zwrotem kwoty zakupu towaru do czasu zwrotnego doręczenia przez Kupującego zakupionego towaru wraz z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy i oryginałem dowody zakupu.


Witryna stworzona na platformie